Oddelenie Techniky, KFMaT, FHPV PU v Prešove

Značková móda pre dámy vo veľkostiach 40 - 52

Značková móda pre dámy vo veľkostiach 40 - 52

Aktuálna Novinka: Nová kolekcia JESEŇ/ZIMA 2023

Športové podprsenky ANITA

Ponúkajú maximálne spevnenie a maximálny komfort! . . .  Ponuka veľkostí od 65 – 110, veľ. košíčkov A – H

Športové podprsenky ANITA sú rozdelené do troch kategórií podľa úrovne spevnenia:

LIGHT SUPPORT  – podprsenky na ľahšiu záťaž

Podprsenky na ľahšie športové aktivity a rekreáciu, poskytujú podporu poprsia pri aktivitách ako je pešia turistika, joga, pilates, tai chi, golf, lukostreľba a iné. Špeciálne materiály, ako sú vysoko výkonné antibakteriálne očká tkaniny alebo hodvábna podšívka zabezpečujú optimálne podmienky pre našu pokožku.

Pohodlné, odľahčovacie ramienka majú pozitívny účinok na ramená a krk, zaisťujú maximálne pohodlie. Sú vynikajúce aj vo chvíľach relaxu v pokoji domova.

FIRM SUPPORT – podprsenky na strednú záťaž

Máte radi jazzdance alebo aerobik? Venujete sa cyklistike, lyžovaniu, bojovým športom, ski-alpinizmu, či iným športom s nie vysokou intenzitou? Pri týchto športoch potrebuje poprsie viac opory, ktorú poskytujú podprsenky z rady FIRM SUPPORT. Bezšvové košíčky, široké odľahčovacie ramienka, Eyelet – funkčné materiály, CoolMax sieťované vsadky na zadnom dieli či priedušné mikrovlákna odvádzajúce vlhkosť od pokožky zabezpečujú váš stály komfort pri cvičení.

Môžete si vybrať modely s klasickým zapínaním vzadu, s predným zapínaním, či T-back zadným dielom, vo veľkostiach od 70 – 100, veľ. košíčkov A – G.

MAXIMUM SUPPORT – podprsenky na extrémnu záťaž

Športové podprsenky z rady Maximum Support sú určené ženám, ktoré sa venujú športom s veľkým stupňom záťaže, majú veľkú veľkosť košíčkov alebo ochabnutejšie tkanivo a preto potrebujú extrémne dobrú oporu poprsia.

Obmedzia jeho pohyb až o 78%!

Pri ich nosení si môžete byť istá, že pri behu, skákaní, jazde na koni či tenise bude vaše poprsie len nepatrne zaťažované otrasmi.
Funkčné detaily podprseniek, ako sú ergonomicky tvarované a nastaviteľné ramienka a špeciálny strih košíčkov zabezpečujú to najlepšie držanie.

Bezšvové spracovanie rubovej strany košíčkov s hebkým mikro-froté, rovnako ako priedušný Eyelet-funkčný materiál vám poskytuje najvyšší možný komfort pri ich nosení.

Ďaľšie podrobnosti

vám veľmi radi vysvetlíme osobne v našej predajni LiVET na Hlavnej 93 v Košiciach, kde si môžete podprsenky aj vyskúšať.

Bližšie informácie na t.č. 055/6250372, 0905201240

Obrázky nájdete v galérii, alebo podrobnejší popis aj s fotkami na našej FB stránke.

Aktuálne si môžete v našej predajni zakúpiť športové podprsenky so 40% zľavou! ? ? ?
Veľkosti košíčkov A – H, maximálne…

Uverejnil používateľ ANITA – športové podprsenky Sobota 19. januára 2019